TEDAVİLER

LASER DESTEKLİ TEDAVİLER

Hemen implant

Diş çekimini takiben aynı seansta implant yerleştirilmesi. Mikropların komplikasyon yaratmasını engellemek için çekim boşluğu Erbiyum laserleri ile taranarak mikroptan arındırılıp implant uygulanır.

Dişeti hastalıkları

Sindirim sisteminde yaşayan mikropların neden olduğu çeşitli hastalıklardır. Kişinin doğru diş fırçalama tekniğini uygulaması ve rutin hekim müdahaleleri ile kontrol altında tutulurlar. Tedavisinde bakteri plaklarının yok edilmesi, diştaşlarının temizlenmesi, kök yüzeylerinin düzleştirilmesi, derin dişeti ceplerinin kısaltılması işlemleri el aletleri, ultrasonik-sonik, piezoelektrik, air-abrasion cihazlar ve laserlerin desteği ile cerrahi olan ve/veya olmayan protokoller ile gerçekleşitirilir.

Gülüş tasarımı

Kişinin gülümseme anındaki estetik gereksinimlerini sağlamak için dudak ve dişeti hattında, diş görünümlerinde (renk, form ve harmoni) yapılan düzenlemeler verilen addır. Gülümseme anında dişetinin fazladan gözüktüğü vakalarda bu kısımların düzenlenmesi için Erbiyum laserleri kullanılmaktadır.

Sorunsuz 20 yaş cerrahisi

Yirmiyaş dişlerinin cerrahi ameliyat ile çekiminde gerekli olan kemik müdahalesinin Erbiyum laseri ile yapılması halinde, atravmatik olan bu yöntem sayesinde ameliyat sonrası ödem ve ağrı minimumda kalır.

Kanal tedavisi

Kanal içine giren mikropların ortadan kaldırılması ve ardından sıkıca doldurulması esasına dayanan Kanal Tedavisinin gerçekleştirilmesinde foto-akustik bakteri öldürme yeteneğine sahip Erbiyum laserleri ve/veya mikrop öldürücü etkisi olan diyot ve/veya Nd:YAG laserleri kullanılır.

ONLINE RANDEVU

Randevu tarihinizi belirleyin

Bizi Arayın 0212 224 5221