TEDAVİLER

IMPLANT

Hızlı implant tedavisi

Klasik implant tedavisinde alt çenede üç ay, üst çenede altı ay iyileşme beklenildikten sonra protez yapım aşamalarına geçilir. Dolayısı ile tedavi süresi en az dört ayı bulur. Oysa modern yöntemler ile tek seansta hem implantı yerleştirmek, hem de üzerine kalıcı diş kaplamasını yerleştirerek tedaviyi tek seferde bitirmek mümkündür.

Diş çeker çekmez laser ile dezenfeksiyon ve Hemen İmplant

Geleneksel tedavi yaklaşımında diş çekildikten sonra bir kaç aylık bir iyileşme süresi beklenilirdi. Oysa güncel tedavi yaklaşımında çekilen diş bölgesi Erbiyum laser ışınları ile mikroptan arındırılarak mikropsuz alana güvenle implant yerleştirmek mümkündür.

Bir diş eksikliğinde Tek Diş İmplant

Herhangi bir sebeple kaybedilen bir diş yerine bir adet implant yerleştirilerek eksikliği gidermek mümkündür. Böylelikle klasik tedavide olduğu gibi komşu dişleri keserek köprü yapılmasına gerek kalmaz ve komşu dişler doğal halleri ile korunurlar.

Bir kaç diş eksikliğinde İmplant+Köprü

Birbirine komşu birkaç dişin eksik olduğu durumlarda dişsiz alanın uç bölgelerindeki dişler yerine birer adet implant yerleştirerek köprü yapmak olasıdır.

Hiç dişi olmayanda Sabit İmplant

Tamamen dişsiz çenelerde dört veya daha fazla sayıda implant yerleştirerek üzerine sabit köprü yapılır. 1965 yılından beri uygulanan bu yöntemin yüksek oranda güvenilir ve uzun dönemde başarılı olduğu bir çok bilimsel araştırma ile kanıtlanmıştır.

Ortodontik tedavide implant

Diş çapraşıklıklarının tel tedavisi ile düzeltilmesinde tellerin dayanak alacağı dişler yok ise bunların yerine implant veya mini-implant yerleştirilerek destek sağlanır.

ONLINE RANDEVU

Randevu tarihinizi belirleyin

Bizi Arayın 0212 224 5221